ian-schneider-TamMbr4okv4-unsplash
O NAS

Jesteśmy rodzinną firmą powstałą z pasji do roślin domowych i florystyki. Chcąc podzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem stworzyliśmy sklep stacjonarny w zachodniej części Wrocławia, w sąsiedztwie największego kompleksu leśnego w granicach miasta – Lasu Mokrzańskiego, w centrum osiedla Leśnica.

Odnajdziecie u nas wiele roślin doniczkowych różnych gatunków, zarówno tych standardowych jak i kolekcjonerskich. Ze względu na niewielką powierzchnię lokalu posiadamy ograniczoną liczbę roślin każdego gatunku, co pozwala nam na regularną dbałość i częste dostawy.

Poza roślinami doniczkowymi znajdziecie u nas lasy w słoikach oraz roślinne dekoracje ścienne, a także wszystkie niezbędne dodatki do pielęgnacji roślin doniczkowych tj. podłoża, osłonki i doniczki, nawozy i odżywki, paliki kokosowe.  Naszą ofertę uzupełniają kwiaty cięte, z których wykonujemy niepowtarzalne kompozycje na wszelkie uroczystości.

Zrealizujemy także Wasze marzenia wykonując profesjonalną oprawę florystyczną ślubu i wesela. W tym celu stworzymy indywidualny projekt dekoracji, uwzględniający charakter miejsca uroczystości oraz stylizację Panny Młodej.

Doradzamy!

Masz wątpliwości jak dbać o rośliny, skontaktuj się z nami, chętnie podzielimy się naszą wiedzą

Dowóz we Wrocławiu

Dostarczymy rośliny do twojego domu. Szczegóły na stronie dostawa

Bezpieczne przesyłki

Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłki docierały w nienaruszonym stanie w możliwie szybkim czasie

Ekologia

Staramy się używać materiałów przyjaznych środowisku