ian-schneider-TamMbr4okv4-unsplash
O NAS

Jesteśmy rodzinną firmą powstałą z pasji do roślin domowych i florystyki. Chcąc podzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem stworzyliśmy sklep stacjonarny w zachodniej części Wrocławia, w sąsiedztwie największego kompleksu leśnego w granicach miasta – Lasu Mokrzańskiego, w centrum osiedla Leśnica.

Z uwagi na nowego właściciela lokalu, który zrezygnował z dalszego najmu, od stycznia 2023 r. prowadzimy mobilną pracownię florystyczną i realizujemy zamówienia na dowóz na terenie Wrocławia oraz Dolnego Śląska. Bukiety okolicznościowe doręczymy odbiorcy do miejsca zamieszkania lub pracy, zaś wiązanki lub wieńce pogrzebowa na uroczystość pogrzebową.

Prowadzimy także sprzedaż internetową. Na naszym profilu na FB odnajdziecie aktualne kompozycje z suszu roślinnego, mchu, kwiatów sztucznych czy gotowe lasy
w szkle. Organizujemy warsztaty florystyczne oraz tworzenia lasów w szklanych naczyniach.

Ponadto zajmujemy się realizacją stałych zamówień dla podmiotów gospodarczych. Dostarczamy kwiaty do firm m.in. do biur, recepcji, lobby hotelowego, restauracji, stworzymy dekorację stoiska na targi czy kompozycje na biznesowe eventy. Możemy też zająć się kompleksową obsługą eventów firmowych.

Jednak wiodącą formą naszej działalności jest profesjonalna realizacja dekoracji ślubnych. Spełnimy Wasze marzenia wykonując wyjątkową oprawę florystyczną ślubu i wesela. W tym celu stworzymy indywidualny projekt dekoracji, uwzględniający charakter miejsca uroczystości oraz stylizację Panny Młodej.

Doradzamy!

Masz wątpliwości jak dbać o rośliny, skontaktuj się z nami, chętnie podzielimy się naszą wiedzą

Dowóz we Wrocławiu

Dostarczymy rośliny do twojego domu. Szczegóły na stronie dostawa

Bezpieczne przesyłki

Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłki docierały w nienaruszonym stanie w możliwie szybkim czasie

Ekologia

Staramy się używać materiałów przyjaznych środowisku